BİZE SORUN
  • info@ramnur.com.tr
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Müşteri Görüşleri

Kişisel verilerin güvenliği açısından yorum ve memnuniyetlerini bizlere ileten müşterilerimizin isim ve soyisimleri tam olarak yazılmamıştır.. İlginiz için teşekkürler.

İşin ehli, güvenilir, uygun fiyatlı ve a'dan z'ye tüm bilgiler verilerek işlem yapılıyor. Ramnur Bilişim 'in tüm personelleri ilgili ve güler yüzlü, böyle esnaflara hasret kalmışız . Çok rahat çok profesyonel bir işletme. Herkese tavsiye ederim.

Ramnur Bilişim hem müşteri memnuniyeti hem de teknik destek anlamında çok iyi. Bilgisayar konusunda ilk durağınız kesinlikle bura olmasını tavsiye ederim.Çalışanları ve Mustafa bey çok güler yüzlü karşılıyor.Memnun kalırsınız. İlgi alaka için çok teşekkür ederim 🙂🙂

Diyarbakır'da bulabileceğiniz en dürüst, en kaliteli ve en güvenilir bilgisayar teknik servis. Kesinlikle servislerin verdiği uçuk fiyatlara kanmayın. Anakart değişecek 4 bin lira masrafı var denilen bilgisayarı 1 günde tamir ettiler.

Harika bir iş yeri sorununuzda kesin çözüm bulabileceğiniz bir yer Hem öyle biz para kazanalım insanlar kazıklayalım dertleri yok yok gösterici Usta bilgili insanlar bu gençler bir harika çok teşekkür ederim size.

Diyarbakır Hp Özel Teknik Servis i olarak burayı internetten bulduk geldik. çok ilgilendiler. başka yerlere götürdük pişman olduk. yine de anakartta ki sorunları düzeltip bizlere geri verdiler. işin yoğunluğundan mı bilmiyorum 3 gün sürdü işlem. bundan başka bir sorun göremedim. her şey için teşekkür ederiz.

Casper excalibur laptop görüntü yoktu bi yere verdim ekran değişecek 3500₺ istedi pahalı geldi buraya verdim arıza tespit ücretsiz dediler bi gün sonra aradılar ekran kablosu gevşemiş görüntü bi sorun yok alabilirsiniz dedi para bile almadı şaşırdım çok teşekkür ederim güvenilir bi yer.

Her işimizi çözen uzman bir teknik servis elinize emeğinize sağlık bilgisayarlarimiz mükemmel çalışıyor... Herşey için çok teşekkürler işiniz gücünüz rast gitsin inşallah.

İşinde profosyonel aldığı paranın hakkını fazlasıyla veren bir esnaf kardeşimiz her konuda yardımcı olabilecek bir firma kalite ve güvenin tek adresi Ramnur Bilişim Diyarbakır'da nadir bulunan bi yer hem kaliteli işçilik hem de uygun fiyat güvencesi veren tek adres.

Son 2-3 yıldır, her işim düştüğünde, bilgisayarı buraya götürüyorum. Verilen hizmet karşılığında oldukça düşük bir fiyata her işimi hallediyor Ramnur Bilişim. Düşünmeden güvenebilirsiniz.

Bu iş yerinin sahibini tanımam etmem geçen günlerde dizüstü bilgisayarım sürekli bazı şeylerin hatasını veriyordu.Başka bir yere götürmeme rağmen oradakiler sıkıntıyı bulamadılar, lakin buraya getirdiğimde sorunu hemen bulup uygun fiyata çözdüler.Daha sonra farklı bir sıkıntı ile karşılaştığımda da buranın sahibi ile telefonla irtibata geçtiğimde yine hemen çözüldü.Anlayacağınız sorunlarınızı çözmekle ilgililer.Para kazanmak ikinci planları...

Sınav ve ödev teslim haftasında fanı bozulan bilgisayarımı, 2.5 günde teslim alabildim(fan ellerinde olmadığı için nerden sipariş edebileceğim yerleri önerdi süreye kargo da dahil bu yüzden). Bilgisayarla alakalı diğer konular için de güzel tavsiyeler aldım. Vaktim olmadığı için sohbet edemedim yine de sohbeti de güzel birine benziyor.

İlgi ve hitap çok iyi, müşteri ile ilişkiye bana nasıl hitap edildiğine önem veren biriyim,ve işletme harika bir insanlığa sahip, ayrıca arza tesbit ve arza giderme de mükemmel hizmetteler. İşçilik ve kalite harika. Kesinlikle tavsiye ederim. Ücret kısmı;standart, ne çok pahalı ne çok ucuz, verilen ücret hak ediliyor.

Whatsapp Bilgi Hattı

Bilgisayar Teknik Servis başta olmak üzere diğer Bilişim ile ilgili sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 544 626 00 21

Bize Ulaşın

Ramnur Bilişim - Bilgisayar Teknik Servis, uzman ekibimizle birlikte geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Bilgisayar tamiri, yazılım yükseltme, donanım değişimi, ağ kurulumu, veri kurtarma ve diğer teknik ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için buradayız. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve her zaman işimize duyduğumuz tutkuyla hizmet sunmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın